W projekcie „Do It Together” zachęcamy do wspólnego spędzania czasu. Tworzymy możliwości, dzięki którym możesz w pełni wartościowo wykorzystać rodzinny czas. Buduj relacje, żyjąc tu i teraz.

Zapraszamy Ciebie i Twoje dziecko na WARSZTATY OD MARZEŃ DO CELÓW. Na tych warsztatach przekonamy się o czym faktycznie marzymy, a jakie sobie stawiamy cele!!! 
Dowiemy się czym się różnią od siebie i jak je realizować. 
Poznamy sprawdzone naukowo techniki realizacji marzeń i celów, a także przekonamy się, że czasem lepiej, żeby marzenie pozostało marzeniem. 

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne dla rodzica i dziecka 📸„Shoot it together” prowadzone przez Kasię Granda. Photography & Culture Nauka fotografowania to świetna sprawa,
a szczególnie gdy salą wykładową jest plaża.Podobają Ci się zdjęcia z rozmytym tłem? Podziwiasz je w Internecie, social mediach, ale nie wiesz jak uzyskać taki efekt?
Przenieś swoje fotografowanie na wyższy poziom i z Nami odgadnij tajemnice. Po tych warsztatach, które odbywają się na plaży zdjęcia, na których tło jest rozmyte nie będą już zagadką 🙂.  Podczas naszych zajęć nie będzie czasu na nudę! 
Warsztaty „shoot it together” to doskonała zabawa i wielka radość ze wspólnie spędzonych chwil. Warsztaty dedykowane są dla rodzica i dziecka. 

Gotowanie to świetna sprawa,
a szczególnie gdy kwarantanna trwa nadal.
Na online z reala się przenosimy,
wspólnie na ZOOMIE coś upichcimy.
I nie dorosły będzie Nam „mędrkował”,
tylko kolega Max będzie Nas instruował. 
Na testowe warsztaty już dziś zapraszamy
TACO MARCHEWKOWE w sobotę w planach mamy.
Idealne na obiad i kolację danie, 
zapraszamy wszystkich, 
którzy lubią wspólne gotowanie. 
Przesyłajcie zgłoszenia mailem do Nas proszę,
5 par rodzic plus dziecko na testową wersję chętnie zaproszę 
Ponieważ kameralną atmosferę stworzyć chcemy, 
5 par maksymalnie zaprosić możemy.
Niech każdy uczestnik śmiało zadaje pytania
i jak najwięcej nauki i zabawy wyniesie ze wspólnego gotowania.